Vuosipäiväkilpailu

Vuosipäiväkilpailun 2014 1. päivän tilanne

14.-15.6.2014 HTPS vuosipäiväkilpailu                                                      
                         
                         
  Star                  D                    
purje vene kippari seura osa1. sija pist. osa2. sija pist. osa3. sija pist. osa4. sija pist. yhteis-pisteet
FIN-7848   Niklas Koskimies HSS DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-8004 Star                  Jouko Lindgren HSK DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-8121 Vamos Jesper Sundman HSS DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-7913 Bimstar Christian Öller HSK DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-7992 Lucky Star Ted Gröndahl HSK DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-5169 Krångel Gustav Öller HSS DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
FIN-7665 Mistress Kim Holm HSS DNC 8,0 DNC 8,0         16,0
                         
  Albin Express E                    
                         
purje vene kippari seura osa1. sija pist. osa2. sija pist. osa3. sija pist. osa4. sija pist. yhteis-pisteet
FIN-279 4PLAY Jyrki Junnola KoPu 1 1,0 1 1,0         2,0
FIN-1032 Tuulia Jukka Takala ESS 2 2,0 2 2,0         4,0
FIN-903 Kira Kristian Thomasson HSK 3 3,0 3 3,0         6,0
FIN-40 Elanor Ossi Karlström LPS 4 4,0 4 4,0         8,0
FIN-965 Prestantia Järnet Pasi Nousiainen TLVK 5 5,0 5 5,0         10,0
                         
  Pohj.kansanv. F                    
purje vene kippari seura osa1. sija pist. osa2. sija pist. osa3. sija pist. osa4. sija pist. yhteis-pisteet
FIN-390 Lina Team Lina BS 1 1,0 1 1,0         2,0
FIN-306 Filur Väänänen/Vehkakoski HTPS 2 2,0 2 2,0         4,0
FIN-365 Kajsa Göran Weber NJK 3 3,0 3 3,0         6,0
FIN-304 Helmi Petri Vuorjoki HSK 5 5,0 4 4,0         9,0
FIN-373 Siiri Heta Järvimaa-Luoto HSK 4 4,0 5 5,0         9,0
FIN-326 Galeijan II Tage Bergholm HTPS 6 6,0 6 6,0         12,0
FIN-172 Lipla Markku Jutila HTPS 7 7,0 7 7,0         14,0
FIN-236 Airica Satu Salmivalli HTPS 8 8,0 8 8,0         16,0

Kilpailukalenteri

huhtikuu 2019
M T K T P L S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
ti toukokuu 14 @18:00 - 09:00PM
Kultamalja I
ti toukokuu 21 @18:00 - 09:00PM
Kultamalja II
la toukokuu 25
Vuosipäiväkilpailu
ti toukokuu 28 @18:00 - 09:00PM
Kultamalja III
ti kesä 04 @18:00 - 09:00PM
Kultamalja IV
ti kesä 11 @18:00 - 09:00PM
Kultamalja V
la kesä 15
Emäsalon lenkki
su kesä 16
Emäsalon lenkki
ti kesä 18 @18:00 - 09:00PM
Naisten Malja I

 

Facebook Suomen Purjehdus ja Veneily Työväen Urheiluliitto ry